Inschrijflijst van team: Beuningen Nu + Morgen I

Hieronder zie je de lijst met renners van Beuningen Nu + Morgen I zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #2: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #3: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
Renner #4: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #5: 191: MARTIN Guillaume - cofidis
Renner #6: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #7: 259: URAN Rigoberto - ef education - nippo
Renner #8: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #9: 271: GAUDU David - groupama - fdj
Renner #10: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #11: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #12: 372: MARTIN Daniel - israel start-up nation
Renner #13: 396: KRUIJSWIJK Steven - jumbo-visma
Renner #14: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
Renner #15: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #16: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #17: 488: QUINTANA Nairo - team arkea - samsic
Renner #18: 510: MATTHEWS Michael - team bikeexchange
Renner #19: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #20: 453: MAS NICOLAU Enric - movistar team
Renner #21: 151: BUCHMANN Emanuel - bora - hansgrohe
Renner #22: 618: LOPEZ PEREZ Juan Pedro - trek - segafredo
Renner #23: 645: HIRSCHI Marc - uae team emirates
Renner #24: 651: MIRZA AL-HAMMADI Yousif - uae team emirates
Renner #25: 519: YATES Simon Philip - team bikeexchange
 
Reserve #1: 303: GEOGHEGAN HART Tao - ineos grenadiers
Reserve #2: 25: TOUZE Damien - ag2r citroen team
Reserve #3: 464: VALVERDE Alejandro - movistar team
Reserve #4: 533: HAGA Chad - team dsm
Reserve #5:
 
naar definitieve deelnemerslijst