Inschrijflijst van team: Wilpet 1

Hieronder zie je de lijst met renners van Wilpet 1 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #2: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
Renner #3: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #4: 312: PORTE Richie - ineos grenadiers
Renner #5: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #6: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #7: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #8: 101: COQUARD Bryan - b&b hotels p-b ktm
Renner #9: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #10: 190: LAPORTE Christophe - cofidis
Renner #11: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #12: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Renner #13: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #14: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #15: 349: VAN POPPEL Danny - intermarché - wanty - gobert matériaux
Renner #16: 631: STUYVEN Jasper - trek - segafredo
Renner #17: 471: BOUHANNI Nacer - team arkea - samsic
Renner #18: 510: MATTHEWS Michael - team bikeexchange
Renner #19: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #20: 246: HIGUITA GARCIA Sergio Andres - ef education - nippo
Renner #21: 464: VALVERDE Alejandro - movistar team
Renner #22: 519: YATES Simon Philip - team bikeexchange
Renner #23: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
Renner #24: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #25: 26: VAN AVERMAET Greg - ag2r citroen team
 
Reserve #1: 405: TEUNISSEN Mike - jumbo-visma
Reserve #2: 525: BOL Cees - team dsm
Reserve #3: 42: MERLIER Tim - alpecin-fenix
Reserve #4:
Reserve #5:
 
naar definitieve deelnemerslijst