Inschrijflijst van team: H Toonen

Hieronder zie je de lijst met renners van H Toonen zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 46: PHILIPSEN Jasper - alpecin - fenix
Renner #2: 156: GROENEWEGEN Dylan - bikeexchange - jayco
Renner #3: 116: TEJADA Harold - astana
Renner #4: 455: EWAN Caleb - lotto - soudal
Renner #5: 515: JAKOBSEN Fabio - quick-step - alpha vinyl
Renner #6: 244: DAINESE Alberto - dsm
Renner #7: 202: VAN POPPEL Danny - bora - hansgrohe
Renner #8: 553: SAGAN Peter - totalenergies
Renner #9: 369: KRISTOFF Alexander - intermarché - wanty - gobert
Renner #10: 614: POGACAR Tadej - uae
Renner #11: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Renner #12: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Renner #13: 160: HOWSON Damien - bikeexchange - jayco
Renner #14: 203: VLASOV Alexandr - bora - hansgrohe
Renner #15: 487: MAS Enric - movistar
Renner #16: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #17: 578: MOLLEMA Bauke - trek - segafredo
Renner #18: 581: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #19: 337: MARTINEZ Daniel - ineos grenadiers
Renner #20: 225: MARTIN Guilaume - cofidis
Renner #21: 240: BARDET Romain - dsm
Renner #22: 392: BRANDLE Matthias - israel - premier tech
Renner #23: 349: THOMAS Gerraint - ineos grenadiers
Renner #24: 274: CORT Magnus - ef education - easypost
Renner #25: 321: STORER Michael - groupama - fdj
 
Reserve #1: 124: CARUSO Damiano - bahrain - victorious
Reserve #2: 307: KUNG Stefan - groupama - fdj
Reserve #3: 303: GAUDU Davide - groupama - fdj
Reserve #4: 135: MOHORIC Matej - bahrain - victorious
Reserve #5: 355: YATES Adam - ineos grenadiers
 
naar definitieve deelnemerslijst
^