Inschrijflijst van team: Feyenoord thuis in de beker

Hieronder zie je de lijst met renners van Feyenoord thuis in de beker zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 105: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Renner #2: 147: Christophe LAPORTE - cofidis, solutions credits
Renner #3: 186: Elia VIVIANI - deceuninck - quick - step
Renner #4: 396: Dylan GROENEWEGEN - team jumbo - visma
Renner #5: 271: Caleb EWAN - lotto soudal
Renner #6: 485: Michael MATTHEWS - team sunweb
Renner #7: 531: Alexander KRISTOFF - uae team emirates
Renner #8: 162: Julian ALAPHILIPPE - deceuninck - quick - step
Renner #9: 1: Romain BARDET - ag2r la mondiale (alm) - fra
Renner #10: 39: Jakob FUGLSANG - astana pro team
Renner #11: 88: Emanuel BUCHMANN - bora - hansgrohe
Renner #12: 254: Thibaut PINOT - groupama - fdj
Renner #13: 442: Egan Arley BERNAL GOMEZ - team ineos
Renner #14: 468: Geraint THOMAS - team ineos
Renner #15: 399: Steven KRUIJSWIJK - team jumbo - visma
Renner #16: 314: Adam YATES - mitchelton - scott
Renner #17: 327: Mikel LANDA MEANA - movistar team
Renner #18: 332: Nairo QUINTANA - movistar team
Renner #19: 340: Alejandro VALVERDE - movistar team
Renner #20: 534: Daniel MARTIN - uae team emirates
Renner #21: 231: Rigoberto URAN - ef education first
Renner #22: 390: George BENNETT - team jumbo - visma
Renner #23: 313: Matteo TRENTIN - mitchelton - scott
Renner #24: 440: Ilnur ZAKARIN - team katusha alpecin
Renner #25: 411: Wout VAN AERT - team jumbo - visma
 
Reserve #1: 30: Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA - astana pro team
Reserve #2: 69: Matej MOHORIC - bahrain - merida
Reserve #3: 247: Stefan KNG - groupama - fdj
Reserve #4: 304: Daryl IMPEY - mitchelton - scott
Reserve #5: 519: Jasper STUYVEN - trek - segafredo
 
naar definitieve deelnemerslijst