Inschrijflijst van team: Piekie THE OUTSIDERS_2019

Hieronder zie je de lijst met renners van Piekie THE OUTSIDERS_2019 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 105: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Renner #2: 485: Michael MATTHEWS - team sunweb
Renner #3: 186: Elia VIVIANI - deceuninck - quick - step
Renner #4: 271: Caleb EWAN - lotto soudal
Renner #5: 396: Dylan GROENEWEGEN - team jumbo - visma
Renner #6: 531: Alexander KRISTOFF - uae team emirates
Renner #7: 88: Emanuel BUCHMANN - bora - hansgrohe
Renner #8: 342: Warren BARGUIL - team arkea - samsic
Renner #9: 332: Nairo QUINTANA - movistar team
Renner #10: 39: Jakob FUGLSANG - astana pro team
Renner #11: 468: Geraint THOMAS - team ineos
Renner #12: 442: Egan Arley BERNAL GOMEZ - team ineos
Renner #13: 399: Steven KRUIJSWIJK - team jumbo - visma
Renner #14: 314: Adam YATES - mitchelton - scott
Renner #15: 178: Enric MAS NICOLAU - deceuninck - quick - step
Renner #16: 162: Julian ALAPHILIPPE - deceuninck - quick - step
Renner #17: 521: Fabio ARU - uae team emirates
Renner #18: 1: Romain BARDET - ag2r la mondiale (alm) - fra
Renner #19: 254: Thibaut PINOT - groupama - fdj
Renner #20: 510: Bauke MOLLEMA - trek - segafredo
Renner #21: 482: Wilco KELDERMAN - team sunweb
Renner #22: 143: Jesus HERRADA - cofidis, solutions credits
Renner #23: 265: Tiesj BENOOT - lotto soudal
Renner #24: 243: David GAUDU - groupama - fdj
Renner #25: 51: Magnus Cort NIELSEN - astana pro team
 
Reserve #1: 313: Matteo TRENTIN - mitchelton - scott
Reserve #2: 62: Sonny COLBRELLI - bahrain - merida
Reserve #3: 207: Niki TERPSTRA - direct energie
Reserve #4: 127: Greg VAN AVERMAET - ccc team
Reserve #5: 349: André GREIPEL - team arkea - samsic
 
naar definitieve deelnemerslijst