Inschrijflijst van team: De Oranje Turkse papagaai

Hieronder zie je de lijst met renners van De Oranje Turkse papagaai zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 396: Dylan GROENEWEGEN - team jumbo - visma
Renner #2: 271: Caleb EWAN - lotto soudal
Renner #3: 105: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Renner #4: 186: Elia VIVIANI - deceuninck - quick - step
Renner #5: 531: Alexander KRISTOFF - uae team emirates
Renner #6: 485: Michael MATTHEWS - team sunweb
Renner #7: 313: Matteo TRENTIN - mitchelton - scott
Renner #8: 374: Edvald Boasson HAGEN - team dimension data
Renner #9: 62: Sonny COLBRELLI - bahrain - merida
Renner #10: 162: Julian ALAPHILIPPE - deceuninck - quick - step
Renner #11: 411: Wout VAN AERT - team jumbo - visma
Renner #12: 127: Greg VAN AVERMAET - ccc team
Renner #13: 534: Daniel MARTIN - uae team emirates
Renner #14: 340: Alejandro VALVERDE - movistar team
Renner #15: 332: Nairo QUINTANA - movistar team
Renner #16: 327: Mikel LANDA MEANA - movistar team
Renner #17: 314: Adam YATES - mitchelton - scott
Renner #18: 468: Geraint THOMAS - team ineos
Renner #19: 442: Egan Arley BERNAL GOMEZ - team ineos
Renner #20: 254: Thibaut PINOT - groupama - fdj
Renner #21: 88: Emanuel BUCHMANN - bora - hansgrohe
Renner #22: 39: Jakob FUGLSANG - astana pro team
Renner #23: 1: Romain BARDET - ag2r la mondiale (alm) - fra
Renner #24: 178: Enric MAS NICOLAU - deceuninck - quick - step
Renner #25: 515: Richie PORTE - trek - segafredo
 
Reserve #1: 521: Fabio ARU - uae team emirates
Reserve #2: 233: Tejay VAN GARDEREN - ef education first
Reserve #3: 482: Wilco KELDERMAN - team sunweb
Reserve #4: 440: Ilnur ZAKARIN - team katusha alpecin
Reserve #5:
 
naar definitieve deelnemerslijst