Inschrijflijst van team: rusita 3

Hieronder zie je de lijst met renners van rusita 3 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #2: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
Renner #3: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #4: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #5: 312: PORTE Richie - ineos grenadiers
Renner #6: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #7: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #8: 271: GAUDU David - groupama - fdj
Renner #9: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #10: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #11: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #12: 42: MERLIER Tim - alpecin-fenix
Renner #13: 510: MATTHEWS Michael - team bikeexchange
Renner #14: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Renner #15: 190: LAPORTE Christophe - cofidis
Renner #16: 631: STUYVEN Jasper - trek - segafredo
Renner #17: 625: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #18: 45: PHILIPSEN Jasper - alpecin-fenix
Renner #19: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #20: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #21: 538: KRAGH ANDERSEN Søren - team dsm
Renner #22: 206: ASGREEN Kasper - deceuninck - quick-step
Renner #23: 78: IZAGUIRRE INSAUSTI Ion - astana - premier tech
Renner #24: 237: BISSEGGER Stefan - ef education - nippo
Renner #25: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
 
Reserve #1: 72: FUGLSANG Jakob - astana - premier tech
Reserve #2: 645: HIRSCHI Marc - uae team emirates
Reserve #3:
Reserve #4:
Reserve #5:
 
naar definitieve deelnemerslijst