Inschrijflijst van team: Noah en William 3

Hieronder zie je de lijst met renners van Noah en William 3 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 105: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Renner #2: 485: Michael MATTHEWS - team sunweb
Renner #3: 396: Dylan GROENEWEGEN - team jumbo - visma
Renner #4: 271: Caleb EWAN - lotto soudal
Renner #5: 186: Elia VIVIANI - deceuninck - quick - step
Renner #6: 531: Alexander KRISTOFF - uae team emirates
Renner #7: 313: Matteo TRENTIN - mitchelton - scott
Renner #8: 349: André GREIPEL - team arkea - samsic
Renner #9: 147: Christophe LAPORTE - cofidis, solutions credits
Renner #10: 566: Andrea PASQUALON - wanty - gobert cycling team
Renner #11: 519: Jasper STUYVEN - trek - segafredo
Renner #12: 62: Sonny COLBRELLI - bahrain - merida
Renner #13: 127: Greg VAN AVERMAET - ccc team
Renner #14: 162: Julian ALAPHILIPPE - deceuninck - quick - step
Renner #15: 442: Egan Arley BERNAL GOMEZ - team ineos
Renner #16: 468: Geraint THOMAS - team ineos
Renner #17: 399: Steven KRUIJSWIJK - team jumbo - visma
Renner #18: 534: Daniel MARTIN - uae team emirates
Renner #19: 314: Adam YATES - mitchelton - scott
Renner #20: 332: Nairo QUINTANA - movistar team
Renner #21: 327: Mikel LANDA MEANA - movistar team
Renner #22: 340: Alejandro VALVERDE - movistar team
Renner #23: 1: Romain BARDET - ag2r la mondiale (alm) - fra
Renner #24: 440: Ilnur ZAKARIN - team katusha alpecin
Renner #25: 515: Richie PORTE - trek - segafredo
 
Reserve #1: 411: Wout VAN AERT - team jumbo - visma
Reserve #2: 51: Magnus Cort NIELSEN - astana pro team
Reserve #3:
Reserve #4:
Reserve #5:
 
naar definitieve deelnemerslijst