Inschrijflijst van team: Bert Reuvers 1

Hieronder zie je de lijst met renners van Bert Reuvers 1 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 452: Egan Arley BERNAL GOMEZ - team ineos
Renner #2: 498: Primož ROGLIC - team jumbo - visma
Renner #3: 612: Tadej POGACAR - uae team emirates
Renner #4: 270: Thibaut PINOT - groupama - fdj
Renner #5: 114: Emanuel BUCHMANN - bora - hansgrohe
Renner #6: 483: Tom DUMOULIN - team jumbo - visma
Renner #7: 97: Mikel LANDA MEANA - bahrain - mclaren
Renner #8: 180: Guillaume MARTIN - cofidis
Renner #9: 443: Nairo QUINTANA - team arkea - samsic
Renner #10: 423: Warren BARGUIL - team arkea - samsic
Renner #11: 193: Julian ALAPHILIPPE - deceuninck - quick - step
Renner #12: 47: Miguel Angel LOPEZ MORENO - astana pro team
Renner #13: 258: David GAUDU - groupama - fdj
Renner #14: 502: Wout VAN AERT - team jumbo - visma
Renner #15: 1: Romain BARDET - ag2r la mondiale
Renner #16: 509: Tiesj BENOOT - team sunweb
Renner #17: 63: Bryan COQUARD - b&b hotels - vital concept p / b ktm
Renner #18: 537: Niccolò BONIFAZIO - total direct energie
Renner #19: 602: Alexander KRISTOFF - uae team emirates
Renner #20: 586: Jasper STUYVEN - trek - segafredo
Renner #21: 155: Matteo TRENTIN - ccc team
Renner #22: 192: Elia VIVIANI - cofidis
Renner #23: 199: Sam BENNETT - deceuninck - quick - step
Renner #24: 131: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Renner #25: 316: Caleb EWAN - lotto soudal
 
Reserve #1: 237: Daniel Felipe MARTINEZ POVEDA - ef pro cycling
Reserve #2: 157: Greg VAN AVERMAET - ccc team
Reserve #3: 473: Pavel SIVAKOV - team ineos
Reserve #4:
Reserve #5:
 
naar definitieve deelnemerslijst