Inschrijflijst van team: Hier bin ik wir

Hieronder zie je de lijst met renners van Hier bin ik wir zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 452: Egan Arley BERNAL GOMEZ - team ineos
Renner #2: 498: Primo˛ ROGLIC - team jumbo - visma
Renner #3: 612: Tadej POGACAR - uae team emirates
Renner #4: 270: Thibaut PINOT - groupama - fdj
Renner #5: 114: Emanuel BUCHMANN - bora - hansgrohe
Renner #6: 483: Tom DUMOULIN - team jumbo - visma
Renner #7: 97: Mikel LANDA MEANA - bahrain - mclaren
Renner #8: 132: Maximilian SCHACHMANN - bora - hansgrohe
Renner #9: 443: Nairo QUINTANA - team arkea - samsic
Renner #10: 599: Davide FORMOLO - uae team emirates
Renner #11: 193: Julian ALAPHILIPPE - deceuninck - quick - step
Renner #12: 63: Bryan COQUARD - b&b hotels - vital concept p / b ktm
Renner #13: 237: Daniel Felipe MARTINEZ POVEDA - ef pro cycling
Renner #14: 502: Wout VAN AERT - team jumbo - visma
Renner #15: 157: Greg VAN AVERMAET - ccc team
Renner #16: 602: Alexander KRISTOFF - uae team emirates
Renner #17: 121: Lennard KÄMNA - bora - hansgrohe
Renner #18: 537: Niccolņ BONIFAZIO - total direct energie
Renner #19: 412: Giacomo NIZZOLO - ntt pro cycling team
Renner #20: 586: Jasper STUYVEN - trek - segafredo
Renner #21: 155: Matteo TRENTIN - ccc team
Renner #22: 192: Elia VIVIANI - cofidis
Renner #23: 199: Sam BENNETT - deceuninck - quick - step
Renner #24: 131: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Renner #25: 316: Caleb EWAN - lotto soudal
 
Reserve #1: 509: Tiesj BENOOT - team sunweb
Reserve #2: 180: Guillaume MARTIN - cofidis
Reserve #3: 473: Pavel SIVAKOV - team ineos
Reserve #4:
Reserve #5:
 
naar definitieve deelnemerslijst