Inschrijflijst van team: Puck

Hieronder zie je de lijst met renners van Puck zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 452: Egan Arley BERNAL GOMEZ - team ineos
Renner #2: 498: Primo˛ ROGLIC - team jumbo - visma
Renner #3: 612: Tadej POGACAR - uae team emirates
Renner #4: 270: Thibaut PINOT - groupama - fdj
Renner #5: 114: Emanuel BUCHMANN - bora - hansgrohe
Renner #6: 483: Tom DUMOULIN - team jumbo - visma
Renner #7: 97: Mikel LANDA MEANA - bahrain - mclaren
Renner #8: 1: Romain BARDET - ag2r la mondiale
Renner #9: 443: Nairo QUINTANA - team arkea - samsic
Renner #10: 473: Pavel SIVAKOV - team ineos
Renner #11: 193: Julian ALAPHILIPPE - deceuninck - quick - step
Renner #12: 231: Sergio Andres HIGUITA GARCIA - ef pro cycling
Renner #13: 237: Daniel Felipe MARTINEZ POVEDA - ef pro cycling
Renner #14: 502: Wout VAN AERT - team jumbo - visma
Renner #15: 132: Maximilian SCHACHMANN - bora - hansgrohe
Renner #16: 602: Alexander KRISTOFF - uae team emirates
Renner #17: 121: Lennard KÄMNA - bora - hansgrohe
Renner #18: 599: Davide FORMOLO - uae team emirates
Renner #19: 412: Giacomo NIZZOLO - ntt pro cycling team
Renner #20: 586: Jasper STUYVEN - trek - segafredo
Renner #21: 155: Matteo TRENTIN - ccc team
Renner #22: 192: Elia VIVIANI - cofidis
Renner #23: 199: Sam BENNETT - deceuninck - quick - step
Renner #24: 131: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Renner #25: 316: Caleb EWAN - lotto soudal
 
Reserve #1: 47: Miguel Angel LOPEZ MORENO - astana pro team
Reserve #2: 180: Guillaume MARTIN - cofidis
Reserve #3: 63: Bryan COQUARD - b&b hotels - vital concept p / b ktm
Reserve #4:
Reserve #5:
 
naar definitieve deelnemerslijst