Inschrijflijst van team: Fiets 'm d'r in

Hieronder zie je de lijst met renners van Fiets 'm d'r in zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 49: Alexey LUTSENKO - astana pro team
Renner #2: 396: Dylan GROENEWEGEN - team jumbo - visma
Renner #3: 186: Elia VIVIANI - deceuninck - quick - step
Renner #4: 1: Romain BARDET - ag2r la mondiale (alm) - fra
Renner #5: 105: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Renner #6: 332: Nairo QUINTANA - movistar team
Renner #7: 399: Steven KRUIJSWIJK - team jumbo - visma
Renner #8: 62: Sonny COLBRELLI - bahrain - merida
Renner #9: 485: Michael MATTHEWS - team sunweb
Renner #10: 71: Vincenzo NIBALI - bahrain - merida
Renner #11: 510: Bauke MOLLEMA - trek - segafredo
Renner #12: 231: Rigoberto URAN - ef education first
Renner #13: 515: Richie PORTE - trek - segafredo
Renner #14: 88: Emanuel BUCHMANN - bora - hansgrohe
Renner #15: 105: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Renner #16: 342: Warren BARGUIL - team arkea - samsic
Renner #17: 162: Julian ALAPHILIPPE - deceuninck - quick - step
Renner #18: 256: Anthony ROUX - groupama - fdj
Renner #19: 468: Geraint THOMAS - team ineos
Renner #20: 443: Nicolás Jonathan CASTROVIEJO - team ineos
Renner #21: 456: Michal KWIATKOWSKI - team ineos
Renner #22: 243: David GAUDU - groupama - fdj
Renner #23: 480: Lennard KÄMNA - team sunweb
Renner #24: 207: Niki TERPSTRA - direct energie
Renner #25: 314: Adam YATES - mitchelton - scott
 
Reserve #1: 458: Gianni MOSCON - team ineos
Reserve #2: 316: Andrey AMADOR - movistar team
Reserve #3: 25: Stijn VANDENBERGH - ag2r la mondiale (alm) - fra
Reserve #4: 91: Davide FORMOLO - bora - hansgrohe
Reserve #5: 114: Josef ERNÝ - ccc team
 
naar definitieve deelnemerslijst