Inschrijflijst van team: De Four Kids

Hieronder zie je de lijst met renners van De Four Kids zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 396: Dylan GROENEWEGEN - team jumbo - visma
Renner #2: 39: Jakob FUGLSANG - astana pro team
Renner #3: 469: Dylan VAN BAARLE - team ineos
Renner #4: 468: Geraint THOMAS - team ineos
Renner #5: 1: Romain BARDET - ag2r la mondiale (alm) - fra
Renner #6: 515: Richie PORTE - trek - segafredo
Renner #7: 254: Thibaut PINOT - groupama - fdj
Renner #8: 162: Julian ALAPHILIPPE - deceuninck - quick - step
Renner #9: 178: Enric MAS NICOLAU - deceuninck - quick - step
Renner #10: 510: Bauke MOLLEMA - trek - segafredo
Renner #11: 332: Nairo QUINTANA - movistar team
Renner #12: 71: Vincenzo NIBALI - bahrain - merida
Renner #13: 72: Domen NOVAK - bahrain - merida
Renner #14: 14: Tony GALLOPIN - ag2r la mondiale (alm) - fra
Renner #15: 38: Omar FRAILE MATARRANZ - astana pro team
Renner #16: 63: Rohan DENNIS - bahrain - merida
Renner #17: 78: Dylan TEUNS - bahrain - merida
Renner #18: 61: Damiano CARUSO - bahrain - merida
Renner #19: 534: Daniel MARTIN - uae team emirates
Renner #20: 399: Steven KRUIJSWIJK - team jumbo - visma
Renner #21: 442: Egan Arley BERNAL GOMEZ - team ineos
Renner #22: 429: Marcel KITTEL - team katusha alpecin
Renner #23: 374: Edvald Boasson HAGEN - team dimension data
Renner #24: 315: Simon Philip YATES - mitchelton - scott
Renner #25: 127: Greg VAN AVERMAET - ccc team
 
Reserve #1: 86: Sam BENNETT - bora - hansgrohe
Reserve #2: 105: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Reserve #3: 550: Frederik BACKAERT - wanty - gobert cycling team
Reserve #4: 521: Fabio ARU - uae team emirates
Reserve #5: 188: Thomas BOUDAT - direct energie
 
naar definitieve deelnemerslijst