Inschrijflijst van team: Opa Christoffel_2021

Hieronder zie je de lijst met renners van Opa Christoffel_2021 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 190: LAPORTE Christophe - cofidis
Renner #2: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #3: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #4: 510: MATTHEWS Michael - team bikeexchange
Renner #5: 208: BALLERINI Davide - deceuninck - quick-step
Renner #6: 396: KRUIJSWIJK Steven - jumbo-visma
Renner #7: 26: VAN AVERMAET Greg - ag2r citroen team
Renner #8: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #9: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
Renner #10: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #11: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #12: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
Renner #13: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #14: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #15: 312: PORTE Richie - ineos grenadiers
Renner #16: 131: LANDA MEANA Mikel - bahrain victorious
Renner #17: 271: GAUDU David - groupama - fdj
Renner #18: 488: QUINTANA Nairo - team arkea - samsic
Renner #19: 538: KRAGH ANDERSEN Søren - team dsm
Renner #20: 415: DE GENDT Thomas - lotto soudal
Renner #21: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #22: 80: LUTSENKO Alexey - astana - premier tech
Renner #23: 303: GEOGHEGAN HART Tao - ineos grenadiers
Renner #24: 453: MAS NICOLAU Enric - movistar team
Renner #25: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
 
Reserve #1: 645: HIRSCHI Marc - uae team emirates
Reserve #2: 115: ROLLAND Pierre - b&b hotels p-b ktm
Reserve #3: 246: HIGUITA GARCIA Sergio Andres - ef education - nippo
Reserve #4: 619: MOLLEMA Bauke - trek - segafredo
Reserve #5: 519: YATES Simon Philip - team bikeexchange
 
naar definitieve deelnemerslijst