Radio024

PRIJSETAPPE(TEAM)NAAM
dagprijs1SvM1 uit Wijchen (lijst:650)dagscore: 124
dagprijs2Gercokouwenberg3 uit Wijchen (lijst:244)dagscore: 120
dagprijs4henk verwaaijen ploeg 2 uit Hernen (lijst:596)dagscore: 125
dagprijs5Knollenboer uit Beuningen (lijst:528)dagscore: 101
dagprijs6Haarlem 1 uit Nijmegen (lijst:777)dagscore: 114
dagprijs7Leonski I uit Huissen (lijst:843)dagscore: 131
dagprijs8Mario Traversoni uit Almelo (lijst:585)dagscore: 122
dagprijs9TURBO OP DE TURBO uit Alverna (lijst:447)dagscore: 103
dagprijs10jcl3 uit Wijchen (lijst:191)dagscore: 88
dagprijs11Berggeiten uit Huissen (lijst:589)dagscore: 118
dagprijs12Adriaantje klimt uit Boven-Leeuwen (lijst:916)dagscore: 262
dagprijs13Arutankjalas Sprint uit Wijchen (lijst:857)dagscore: 112
dagprijs14De wolven komen uit (lijst:1013)dagscore: 82
dagprijs15Raddraaiers uit Eibergen (lijst:168)dagscore: 60
dagprijs16Saartje uit (lijst:1127)dagscore: 86
dagprijs17deurdouwers uit Wijchen (lijst:286)dagscore: 129
dagprijs18Sprint Zwies uit Nijmegen (lijst:732)dagscore: 116
dagprijs19Klimmende klimmers klimmen klimmend uit Bergharen (lijst:292)dagscore: 129
dagprijs20Rob van Haren 4 uit alverna (lijst:247)dagscore: 218
dagprijs21Jajayejaja 1 uit Apeldoorn (lijst:383)dagscore: 250
lucky shot4she rocks 2 uit wijchen (lijst:254)dagscore: 124
lucky shot10> Maarten Repkes uit Weurt (lijst:729)dagscore: 61
lucky shot15Femke Trivos  uit (lijst:959)dagscore: 8

eindstand

1e

Coen Martens uit Wijchen (lijst:529)

eindscore: 1788

eindstand

2e

Pietertje 1 uit Overasselt (lijst:542)

eindscore: 1766

eindstand

3e

Il Campionissimo AK 3 uit Berghem (lijst:265)

eindscore: 1745

eindstand

4e

William en Noah 4 uit (lijst:995)

eindscore: 1736

eindstand

5e

William en Noah 1 uit (lijst:974)

eindscore: 1736

eindstand

6e

FC de Droeftoeters uit Hoogland (lijst:564)

eindscore: 1735

eindstand

7e

Mister AWC uit Wijchen (lijst:766)

eindscore: 1730

eindstand

8e

Versnelling uit VORTUM-MULLEM (lijst:597)

eindscore: 1721

eindstand

9e

Owenivy on Tour 1 uit Purmerend (lijst:358)

eindscore: 1716

eindstand

10e

swalmrenners uit swalmen (lijst:618)

eindscore: 1715

eindstand

11e

Lynn's warriors uit Wijchen (lijst:553)

eindscore: 1715

eindstand

12e

Pietertje 2 uit Overasselt (lijst:900)

eindscore: 1714

eindstand

13e

Noud Verdonk III uit Wijchen (lijst:623)

eindscore: 1712

eindstand

14e

Kippenschuur 6 uit Heumen (lijst:605)

eindscore: 1712

eindstand

15e

William en Noah 3 uit (lijst:978)

eindscore: 1710

eindstand

16e

De rode lantaarn uit Wijchen (lijst:374)

eindscore: 1709

eindstand

17e

William en Noah 2 uit (lijst:976)

eindscore: 1708

eindstand

18e

Wigo uit Venray (lijst:225)

eindscore: 1708

eindstand

19e

Charles Mekes 2 uit Tilburg (lijst:59)

eindscore: 1708

eindstand

20e

Joris van Bergen uit Wijchen (lijst:40)

eindscore: 1707

eindstand

21e

Meerkoe 2 uit beuningen (lijst:486)

eindscore: 1704

eindstand

22e

Snelbinder uit VORTUM-MULLEM (lijst:610)

eindscore: 1702

eindstand

23e

The Instigator 5 uit Den Haag (lijst:275)

eindscore: 1698

eindstand

24e

Uit het losse handje uit Wijchen (lijst:541)

eindscore: 1696

eindstand

25e

Nico Broens uit (lijst:1107)

eindscore: 1695


eindstand

laatste

Team Ulijn hopelijk onderaan uit Berghem (lijst:894)

eindscore: 11


eindstand

50e

Bassie uit Boven-Leeuwen (lijst:910)

eindscore: 1653

eindstand

100e

john weijers 2 uit beuningen (lijst:494)

eindscore: 1618

eindstand

150e

Running Wheels uit Wijchen (lijst:473)

eindscore: 1593

eindstand

200e

Kees Konings uit Appeltern (lijst:61)

eindscore: 1568

eindstand

250e

Jan Ullrich uit Almelo (lijst:580)

eindscore: 1548

eindstand

300e

Frank de Bruijn uit (lijst:955)

eindscore: 1532

eindstand

350e

Primera Hart van Grave 93 uit (lijst:993)

eindscore: 1514

eindstand

400e

IJpenbroeker 1 uit Nijmegen (lijst:67)

eindscore: 1497

eindstand

450e

Hans Vullings uit Groesbeek (lijst:928)

eindscore: 1482

eindstand

500e

Roy Janssen 1 uit Wijchen (lijst:204)

eindscore: 1460

eindstand

550e

marcel algemeen 2 uit Hernen (lijst:577)

eindscore: 1436

eindstand

600e

Buurman & Buurman uit (lijst:1114)

eindscore: 1410

eindstand

650e

De Conservator uit Wijchen (lijst:534)

eindscore: 1390

eindstand

700e

Jos Verhoef 2 uit Culemborg (lijst:162)

eindscore: 1360

eindstand

750e

Renate uit Wijchen (lijst:512)

eindscore: 1319

eindstand

800e

Rob Weijers uit Groesbeek (lijst:223)

eindscore: 1277

eindstand

850e

rik Kerkman uit WIJCHEN (lijst:518)

eindscore: 1224

eindstand

900e

Chanel no. 1! uit (lijst:990)

eindscore: 1189

eindstand

950e

Rob van Haren 2 uit alverna (lijst:241)

eindscore: 1103

eindstand

1000e

Sophie Klimt ! uit (lijst:1111)

eindscore: 980

eindstand

1050e

allstarjoris12a uit Cuijk (lijst:326)

eindscore: 595


eindstand

kennerprijs

Team Ulijn hopelijk onderaan uit Berghem (lijst:894)

eindscore: 11