Radio024

Legenda:
rood = niet-gestart | groen = gestart & actief in de tour |
blauw = gestart, maar inmiddels uitgevallen | grijs = het spel is nog niet gestart

Benieuwd wie er wel en niet gaan starten? Bekijk dan de start-lijst volgens onze tourdokter!

AG2R LA MONDIALE (ALM) - FRA

2:BAKELANTS Jan - 4:BARDET Romain - 10:DOMONT Axel - 15:FRANK Mathias - 16:GASTAUER Ben - 17:GAUTIER Cyril - 22:LATOUR Pierre Roger - 24:NAESEN Oliver - 29:VUILLERMOZ Alexis - 1:BAGDONAS Gediminas - 3:BARBIER Rudy - 5:BERARD Julien - 6:BIDARD François - 7:CHEREL Mikael - 8:CHEVRIER Clement - 9:DENZ Nico - 11:DUMOULIN Samuel - 12:DUPONT Hubert - 13:DUVAL Julien - 14:ENGER Sondre - 18:GENIEZ Alexandre - 19:GOUGEARD Alexis - 20:HOULE Hugo - 21:JAUREGUI Quentin - 23:MONTAGUTI Matteo - 25:PETERS Nans - 26:POZZOVIVO Domenico - 27:RIBLON Christophe - 28:VANDENBERGH Stijn - 

ASTANA PRO TEAM (AST) - KAZ

30:ARU Fabio - 40:GRIVKO Andrey - 41:GRUZDEV Dmitriy - 46:KOZHATAYEV Bakhtiyar - 48:LUTSENKO Alexey - 55:VALGREN ANDERSEN Michael - 57:ZEITS Andrey - 31:BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello - 32:BIZHIGITOV Zhandos - 33:BRESCHEL Matti - 35:CHERNETSKI Sergei - 36:DE VREESE Laurens - 37:FOMINYKH Daniil - 39:GATTO Oscar - 42:HANSEN Jesper - 43:KAMYSHEV Arman - 44:KANGERT Tanel - 45:KORSÆTH Truls - 47:LOPEZ MORENO Miguel Angel - 49:MINALI Riccardo - 50:MOSER Moreno - 51:SANCHEZ Luis León - 52:STALNOV Nikita - 53:TIRALONGO Paolo - 54:TLEUBAYEV Ruslan - 56:ZAKHAROV Artyom - 34:CATALDO Dario - 38:FUGLSANG Jakob - 

BAHRAIN - MERIDA (BME)

457:ARASHIRO Yukiya - 459:BOLE Grega - 461:BOZIC Borut - 462:BRAJKOVIC Janez - 464:COLBRELLI Sonny - 468:GRMAY Tsgabu Gebremaryam - 472:MORENO BAZAN Javier - 456:AGNOLI Valerio - 458:BOARO Manuele - 460:BONIFAZIO Niccolo' - 465:FENG Chun Kai - 466:GARCIA CORTINA Ivan - 467:GASPAROTTO Enrico - 469:HAUSSLER Heinrich - 470:INSAUSTI IRASTORZA Ion Ander - 473:NAVARDAUSKAS Ramunas - 474:NIBALI Antonio - 475:NIBALI Vincenzo - 476:NOVAK Domen - 477:PELLIZOTTI Franco - 478:PER David - 479:PIBERNIK Luka - 480:SIUTSOU Kanstantsin - 481:VISCONTI Giovanni - 482:WANG Meiyin - 463:CINK Ondrej - 471:IZAGIRRE INSAUSTI Ion - 

BMC RACING TEAM (BMC) - USA

60:CARUSO Damiano - 61:DE MARCHI Alessandro - 69:KÜNG Stefan - 70:MOINARD Amael - 74:ROCHE Nicholas - 77:SCHÄR Michael - 81:VAN AVERMAET Greg - 85:WYSS Danilo - 58:BOHLI Tom - 59:BOOKWALTER Brent - 62:DENIS Rohan - 63:DILLIER Silvan - 64:DRUCKER Jean-Pierre - 65:ELMIGER Martin - 66:FRANKINY Kilian - 67:GERTS Floris - 68:HERMANS Ben - 71:OSS Daniel - 73:QUINZIATO Manuel - 75:ROSSKOPF Joseph - 76:SANCHEZ GONZALEZ Samuel - 78:SCOTSON Miles - 79:SENNI Manuel - 80:TEUNS Dylan - 82:VAN GARDEREN Tejay - 83:VENTOSO ALBERDI Francisco Jose - 84:VLIEGEN Loïc - 72:PORTE Richie - 

BORA - HANSGROHE (BOH) - GER

92:BODNAR Maciej - 93:BUCHMANN Emanuel - 94:BURGHARDT Marcus - 100:MC CARTHY Jay - 105:POLJANSKI Pawel - 112:SELIG Rüdiger - 86:ACKERMANN Pascal - 87:ARCHBOLD Shane - 88:BÁRTA Jan - 89:BASKA Erik - 90:BENEDETTI Cesare - 91:BENNETT Sam - 95:HERKLOTZ Silvio - 96:KOLÁR Michal - 97:KONIG Leopold - 98:KONRAD Patrick - 101:MENDES José - 102:MÜHLBERGER Gregor - 103:PELUCCHI Matteo - 104:PFINGSTEN Christoph - 106:PÖSTLBERGER Lukas - 109:SARAMOTINS Aleksejs - 110:SCHILLINGER Andreas - 111:SCHWARZMANN Michael - 99:MAJKA Rafal - 107:SAGAN Juraj - 108:SAGAN Peter - 

CANNONDALE DRAPAC PRO CYCLING TEAM (CAN)

113:BETTIOL Alberto - 114:BEVIN Patrick - 115:BROWN Nathan - 118:CLARKE Simon - 127:PHINNEY Taylor - 128:ROLLAND Pierre - 132:TALANSKY Andrew - 133:URAN Rigoberto - 135:VAN BAARLE Dylan - 116:CANTY Brendan - 117:CARTHY Hugh - 119:CLARKE William - 120:CRADDOCK Lawson - 121:DOMBROWSKI Joseph Lloyd - 122:FORMOLO Davide - 123:HOWES Alex - 124:KOREN Kristijan - 125:LANGEVELD Sebastian - 126:MULLEN Ryan - 129:SCULLY Tom - 130:SKUJINS Toms - 131:SLAGTER Tom-Jelte - 134:VAN ASBROECK Tom - 136:VANMARCKE Sep - 137:VILLELLA Davide - 138:WIPPERT Wouter - 139:WOODS Michael - 

COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (COF) - FRA

142:BOUHANNI Nacer - 145:CLAEYS Dimitri - 147:EDET Nicolas - 150:LAPORTE Christophe - 152:LEMOINE Cyril - 153:MATE MARDONES Luis Angel - 154:NAVARRO GARCIA Daniel - 157:SENECHAL Florian - 158:SIMON Julien - 140:BAGOT Yoann - 141:BONNAFOND Guillaume - 143:BOUHANNI Rayane - 144:CHETOUT Loic - 146:COUSIN Jerome - 148:GODON Dorian - 149:HOFSTETTER Hugo - 151:LE TURNIER Mathias - 155:PEREZ Anthony - 156:ROSSETTO Stéphane - 159:SOUPE Geoffrey - 160:TURGIS Anthony - 161:TURGIS Jimmy - 162:VAN GENECHTEN Jonas - 163:VAN STAEYEN Michaël - 164:VANBILSEN Kenneth - 165:VENTURINI Clement - 

DIRECT ENERGIE

195:BOUDAT Thomas - 196:CALMEJANE Lilian - 198:CHAVANEL Sylvain - 202:GENE Yohann - 211:PETIT Adrien - 213:QUEMENEUR Perrig - 214:SICARD Romain - 215:TULIK Angelo - 216:VOECKLER Thomas - 194:ANDERSON Ryan - 197:CARDIS Romain - 199:COQUARD Bryan - 200:CORNU Jeremy - 201:DUCHESNE Antoine - 203:GRELLIER Fabien - 204:GUILLEMOIS Romain - 205:HIVERT Jonathan - 206:HUREL Tony - 207:JEANDESBOZ Fabrice - 208:MORICE Julien - 209:NAULEAU Bryan - 210:OURSELIN Paul - 212:PICHOT Alexandre - 

ETIXX - QUICK STEP (EQS) - BEL

FDJ (FDJ) - FRA

218:CIMOLAI Davide - 230:LE GAC Olivier - 234:MOLARD Rudy - 217:BONNET William - 219:COURTEILLE Arnaud - 222:EIKING Odd Christian - 223:FOURNIER Marc - 224:GAUDU David - 226:HOELGAARD Daniel - 228:LADAGNOUS Matthieu - 229:LE BON Johan - 231:LUDVIGSSON Tobias - 232:MAISON Jérémy - 233:MANZIN Lorrenzo - 235:MORABITO Steve - 236:PINEAU Cedric - 238:REICHENBACH Sébastien - 239:REZA Kevin - 240:ROUX Anthony - 241:ROY Jérémy - 242:SARREAU Marc - 243:VAUGRENARD Benoit - 245:VINCENT Léo - 220:DELAGE Mickael - 221:DEMARE Arnaud - 225:GUARNIERI Jacopo - 227:KONOVALOVAS Ignatas - 237:PINOT Thibaut - 244:VICHOT Arthur - 

FORTUNEO - VITAL CONCEPT

247:BOUET Maxime - 251:FEILLU Brice - 254:GESBERT Elie - 255:HARDY Romain - 261:PERICHON Pierre Luc - 262:PICHON Laurent - 263:SEPULVEDA Eduardo - 264:VACHON Florian - 246:BONNAMOUR Franck - 248:CORBEL Erwann - 249:DANIEL Maxime - 250:DELAPLACE Anthony - 252:FONSECA Armindo - 253:GERARD Arnaud - 256:JARRIER Benoit - 257:JEANNESSON Arnold - 258:LEDANOIS Kevin - 260:MOUREY Francis - 265:VALLEE Boris - 259:MCLAY Daniel - 

IAM CYCLING (IAM) - SUI

LOTTO SOUDAL

LOTTO SOUDAL (LSO)

293:BAK YTTING Lars - 294:BENOOT Tiesj - 299:DE GENDT Thomas - 302:GALLOPIN Tony - 303:GREIPEL André - 304:HANSEN Adam James - 310:ROELANDTS Jurgen - 292:ARMEE Sander - 295:BOECKMANS Kris - 296:DE BIE Sean - 297:DE BUYST Jasper - 298:DE CLERCQ Bart - 300:DEBUSSCHERE Jens - 301:FRISON Frederik - 305:HOFLAND Moreno - 306:MAES Nikolas - 307:MARCZYNSKI Tomasz - 308:MERTZ Remy - 309:MONFORT Maxime - 311:SHAW James - 313:VALLS FERRI Rafael - 314:VAN DER SANDE Tosh - 315:VANENDERT Jelle - 316:VERVAEKE Louis - 317:WALLAYS Jelle - 319:WOUTERS Enzo - 312:SIEBERG Marcel - 318:WELLENS Tim - 

MOVISTAR TEAM (MOV) - ESP

320:AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey - 324:BENNATI Daniele - 325:BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto - 328:CASTROVIEJO Jonathan - 331:ERVITI OLLO Imanol - 333:HERRADA LOPEZ Jesus - 341:QUINTANA Nairo - 346:SÜTTERLIN Jasha - 321:ANACONA GOMEZ Winner Andrew - 322:ARCAS PEAA Jorge - 323:BARBERO CUESTA Carlos - 326:CARAPAZ ANTONIO Richard Antonio - 327:CARRETERO MILLAN Hector - 329:DE LA PARTE GONZALEZ Victor - 330:DOWSETT Alex - 332:FERNANDEZ ANDUJAR Ruben - 334:HERRADA LOPEZ Jose - 335:IZAGIRRE INSAUSTI Gorka - 336:MALORI Adriano - 337:MATOS Nuno - 338:MORENO Daniel - 339:OLIVEIRA Nelson - 340:PEDRERO LOPEZ Antonio - 342:QUINTANA ROJAS Dayer Uberney - 343:ROJAS Jose - 344:SOLER GIMENEZ Marc - 345:SUTHERLAND Rory - 347:VALVERDE BELMONTE Alejandro - 

ORICA SCOTT (OSC) - AUS

348:ALBASINI Michael - 350:CHAVES RUBIO Jhoan Esteban - 358:HAYMAN Mathew - 360:HOWSON Damien - 361:IMPEY Daryl - 363:KEUKELEIRE Jens - 365:KREUZIGER Roman - 373:YATES Simon - 349:BEWLEY Sam - 351:CHEUNG King Lok - 352:DOCKER Mitchell - 354:EDMONDSON Alexander - 355:EWAN Caleb - 356:GERRANS Simon - 357:HAIG Jack - 359:HEPBURN Michael - 362:JUUL JENSEN Christopher - 364:KLUGE Roger - 366:MEZGEC Luka - 367:NIELSEN Magnus Cort - 368:PLAZA Ruben - 369:POWER Rob - 370:TUFT Svein - 371:VERONA Carlos - 372:YATES Adam - 353:DURBRIDGE Luke - 

QUICK - STEP FLOORS

375:BAUER Jack - 377:BRAMBILLA Gianluca - 390:MARTIN Daniel - 394:SABATINI Fabio - 397:ŠTYBAR Zdenek - 402:VERMOTE Julien - 374:ALAPHILIPPE Julian - 376:BOONEN Tom - 378:CAPECCHI Eros - 379:CAVAGNA Rémi - 380:DE LA CRUZ MELGAREJO David - 381:DE PLUS Laurens - 382:DECLERCQ Tim - 383:DEVENYNS Dries - 384:GAVIRIA RENDON Fernando - 386:JUNGELS Bob - 387:KEISSE Iljo - 389:LAMPAERT Yves - 391:MARTINELLI Davide - 392:MAS NICOLAU Enric - 393:RICHEZE Maximiliano Ariel - 395:SCHACHMANN Maximilian - 396:SERRY Pieter - 398:TERPSTRA Niki - 400:VAKOC Petr - 401:VELITS Martin - 385:GILBERT Philippe - 388:KITTEL Marcel - 399:TRENTIN Matteo - 

TEAM DIMENSION DATA

168:BOASSON HAGEN Edvald - 170:CUMMINGS Stephen - 173:EISEL Bernhard - 179:JANSE VAN RENSBURG Reinardt - 185:PAUWELS Serge - 191:THWAITES Scott - 193:VENTER Jaco - 166:ANTON HERNANDEZ Igor - 167:BERHANE Natnael - 171:DEBESAY Mekseb - 172:DOUGALL Nicolas - 174:FARRAR Tyler - 175:FRAILE MATARRANZ Omar - 176:GIBBONS Ryan - 177:HAAS Nathan - 178:JANSE VAN RENSBURG Jacques Willem - 180:KING Benjamin - 181:KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi - 182:MORTON Lachlan - 183:NIYONSHUTI Adrien - 184:O'CONNOR Ben - 186:REGUIGUI Youcef - 188:SBARAGLI Kristian - 189:TEKLEHAIMANOT Daniel - 190:THOMSON Jay Robert - 192:VAN ZYL Johann - 169:CAVENDISH Mark - 187:RENSHAW Mark - 

TEAM GIANT - ALPECIN (TGA) - GER

TEAM KATUSHA ALPECIN (KAT) - RUS

270:HALLER Marco - 271:HOLLENSTEIN Reto - 272:KIŠERLOVSKI Robert - 274:KRISTOFF Alexander - 276:LAMMERTINK Maurits - 278:MACHADO Tiago - 280:MARTIN Tony - 284:POLITT Nils - 290:ZABEL Rick - 266:BELKOV Maxim - 267:BIERMANS Jenthe - 268:BYSTRØM Sven Erik - 269:GONÇALVES José - 273:KOCHETKOV Pavel - 275:KUZNETSOV Viacheslav - 277:LOSADA ALGUACIL Alberto - 279:MAMYKIN Matvey - 281:MATHIS Marco - 282:MORKOV Michael - 283:PLANCKAERT Baptiste - 285:RESTREPO VALENCIA Jhonatan - 286:SCHMIDT Mads Mürtz - 287:ŠPILAK Simon - 288:TAARAMÄE Rein - 289:VICIOSO ARCOS Ángel - 291:ZAKARIN Ilnur - 

TEAM LOTTO NL - JUMBO

519:GROENEWEGEN Dylan - 524:LEEZER Thomas - 527:MARTENS Paul - 528:ROGLIC Primož - 536:WAGNER Robert - 510:BATTAGLIN Enrico - 512:BOOM Lars - 513:BOUWMAN Koen - 514:CAMPENAERTS Victor - 515:CASTELIJNS Twan - 516:CLEMENT Stef - 517:DE TIER Floris - 520:JANSEN Amund Grondahl - 521:KEIZER Martijn - 522:KRUIJSWIJK Steven - 523:LAMMERTINK Steven - 525:LINDEMAN Bert-Jan - 526:LOBATO DEL VALLE Juan Jose - 530:TANKINK Bram - 531:TOLHOEK Antwan - 532:VAN DEN BROECK Jurgen - 534:VAN HOECKE Gijs - 535:VERMEULEN Alexey - 537:WYNANTS Maarten - 511:BENNETT George - 518:GESINK Robert - 529:ROOSEN Timo - 533:VAN EMDEN Jos - 

TEAM SKY (SKY) - GBR

408:FROOME Chris - 412:HENAO MONTOYA Sergio Luis - 415:KIRYIENKA Vasil - 416:KNEES Christian - 417:KWIATKOWSKI Michal - 418:LANDA MEANA Mikel - 421:NIEVE ITURRALDE Mikel - 425:ROWE Luke - 403:BOSWELL Ian - 404:DEIGNAN Philip - 405:DIBBEN Jonathan - 406:DOULL Owain - 407:ELISSONDE Kenny - 409:GEOGHEGAN HART Tao - 410:GOLAS Michal - 411:HENAO GOMEZ Sebastian - 413:INTXAUSTI ELORRIAGA Beñat - 414:KENNAUGH Peter - 419:LOPEZ GARCIA David - 420:MOSCON Gianni - 422:POELS Wout - 423:PUCCIO Salvatore - 424:ROSA Diego - 426:STANNARD Ian - 428:VAN POPPEL Danny - 429:VIVIANI Elia - 430:WISNIOWSKI Lukasz - 427:THOMAS Geraint - 

TEAM SUNWEB (SUN) - NED

431:ARNDT Nikias - 432:BARGUIL Warren - 434:CURVERS Roy - 438:GESCHKE Simon - 446:MATTHEWS Michael - 449:SINKELDAM Ramon - 451:TEN DAM Laurens - 452:TEUNISSEN Mike - 453:TIMMER Albert - 433:BAUHAUS Phil - 435:DE BACKER Bert - 436:DUMOULIN Tom - 437:FRÖHLINGER Johannes - 439:HAGA Chad - 440:HAMILTON Christopher - 441:HOFSTEDE Lennard - 442:KÄMNA Lennard - 443:KELDERMAN Wilco - 444:KRAGH ANDERSON Søren - 445:LUNKE Sindre Skjøstad - 447:OOMEN Sam - 448:PREIDLER Georg - 450:STAMSNIJDER Tom - 454:WAEYTENS Zico - 455:WALSCHEID Maximilian Richard - 

TINKOFF - SAXO (TCS) - RUS

TREK - SEGAFREDO

489:CONTADOR VELASCO Alberto - 491:DE KORT Koen - 492:DEGENKOLB John - 495:GOGL Michael - 498:IRIZAR ARANBURU Markel - 499:MOLLEMA Bauke - 501:PANTANO GOMEZ Jarlinson - 509:ZUBELDIA AGIRRE Haimar - 483:ALAFACI Eugenio - 484:BEPPU Fumiyuki - 485:BERNARD Julien - 486:BRÄNDLE Matthias - 487:CARDOSO André - 488:COLEDAN Marco - 490:DANIEL Gregory - 493:DIDIER Laurent - 496:GUERREIRO Rúben - 497:HERNANDEZ BLAZQUEZ Jesus - 500:NIZZOLO Giacomo - 502:PEDERSEN Mads - 503:RAST Gregory - 504:REIJNEN Kiel - 505:STETINA Peter - 506:STUYVEN Jasper - 507:THEUNS Edward - 508:VAN POPPEL Boy - 494:FELLINE Fabio - 

UAE TEAM EMIRATES

539:ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin - 540:BONO Matteo - 543:ÐURASEK Kristijan - 549:LAENGEN Vegard Stake - 550:MARCATO Marco - 551:MEINTJES Louis - 560:SWIFT Ben - 562:ULISSI Diego - 538:AIT EL ABDIA Anass - 541:CONSONNI Simone - 542:CONTI Valerio - 544:FARIA DA COSTA Rui Alberto - 545:FERRARI Roberto - 546:GANNA Filippo - 547:GUARDINI Andrea - 548:KUMP Marko - 552:ALHAMMADI Yousif Mirza - 553:MODOLO Sacha - 554:MOHORIC Matej - 556:NIEMIEC Przemyslaw - 557:PETILLI Simone - 558:POLANC Jan - 559:RAVASI Edward - 561:TROIA Oliviero - 563:ZURLO Federico - 555:MORI Manuele - 

WANTY - GROUPE GOBERT

565:BACKAERT Frederik - 567:DEGAND Thomas - 573:MARTIN Guillaume - 576:MINNAARD Marco - 578:OFFREDO Yoann - 579:PASQUALON Andrea - 580:SMITH Dion - 582:VAN KEIRSBULCK Guillaume - 584:VANSPEYBROUCK Pieter - 564:ANTONINI Simone - 566:BAUGNIES Jérôme - 568:DEHAES Kenny - 569:DEVRIENDT Tom - 570:DOUBEY Fabien - 571:KREDER Wesley - 572:LEVARLET Guillaume - 574:MCNALLY Mark - 575:MEURISSE Xandro - 577:NAPOLITANO Danilo - 581:STENUIT Robin - 583:VAN MELSEN Kevin - 585:VEUCHELEN Frederik -