Inschrijflijst van team: Team: kunnen we niert verliezen!

Hieronder zie je de lijst met renners van Team: kunnen we niert verliezen! zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 346: FROOME Chris - team sky
Renner #2: 12: DUMOULIN Samuel - ag2r la mondiale (alm) - fra
Renner #3: 456: MOLLEMA Bauke - trek - segafredo
Renner #4: 503: KRUIJSWIJK Steven - team lotto nl - jumbo
Renner #5: 278: QUINTANA Dayer - movistar team
Renner #6: 407: NIBALI Antonio - bahrain - merida
Renner #7: 183: URAN Rigoberto - team ef education first - drapac p/b cannondale
Renner #8: 4: BARDET Romain - ag2r la mondiale (alm) - fra
Renner #9: 274: LANDA MEANA Mikel - movistar team
Renner #10: 286: VALVERDE Alejandro - movistar team
Renner #11: 70: PORTE Richie - bmc racing team
Renner #12: 310: YATES Adam - mitchelton - scott
Renner #13: 175: MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe - team ef education first - drapac p/b cannondale
Renner #14: 510: ROGLIC Primož - team lotto nl - jumbo
Renner #15: 36: FUGLSANG Jakob - astana pro team
Renner #16: 105: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #17: 381: MATTHEWS Michael - team sunweb
Renner #18: 318: GAVIRIA RENDON Fernando - quick - step floors
Renner #19: 501: GROENEWEGEN Dylan - team lotto nl - jumbo
Renner #20: 478: KITTEL Marcel - team katusha alpecin
Renner #21: 530: KRISTOFF Alexander - uae team emirates
Renner #22: 146: HAGEN Edvald Boasson - team dimension data
Renner #23: 213: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #24: 397: COLBRELLI Sonny - bahrain - merida
Renner #25: 245: GREIPEL André - lotto soudal
 
Reserve #1: 365: THOMAS Geraint - team sky
Reserve #2: 322: JUNGELS Bob - quick - step floors
Reserve #3: 187: BARGUIL Warren - team fortuneo - samsic
Reserve #4: 239: BENOOT Tiesj - lotto soudal
Reserve #5: 555: MARTIN Guillaume - wanty - groupe gobert
 
naar definitieve deelnemerslijst