Inschrijflijst van team: reserve spelers

Hieronder zie je de lijst met renners van reserve spelers zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 36: FUGLSANG Jakob - astana pro team
Renner #2: 336: TERPSTRA Niki - quick - step floors
Renner #3: 371: DUMOULIN Tom - team sunweb
Renner #4: 353: KIRYIENKA Vasil - team sky
Renner #5: 65: DENNIS Rohan - bmc racing team
Renner #6: 530: KRISTOFF Alexander - uae team emirates
Renner #7: 242: DE GENDT Thomas - lotto soudal
Renner #8: 187: BARGUIL Warren - team fortuneo - samsic
Renner #9: 501: GROENEWEGEN Dylan - team lotto nl - jumbo
Renner #10: 318: GAVIRIA RENDON Fernando - quick - step floors
Renner #11: 105: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #12: 478: KITTEL Marcel - team katusha alpecin
Renner #13: 213: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #14: 286: VALVERDE Alejandro - movistar team
Renner #15: 77: VAN AVERMAET Greg - bmc racing team
Renner #16: 381: MATTHEWS Michael - team sunweb
Renner #17: 447: DEGENKOLB John - trek - segafredo
Renner #18: 319: GILBERT Philippe - quick - step floors
Renner #19: 185: VANMARCKE Sep - team ef education first - drapac p/b cannondale
Renner #20: 146: HAGEN Edvald Boasson - team dimension data
Renner #21: 312: ALAPHILIPPE Julian - quick - step floors
Renner #22: 64: DE MARCHI Alessandro - bmc racing team
Renner #23: 16: GALLOPIN Tony - ag2r la mondiale (alm) - fra
Renner #24: 322: JUNGELS Bob - quick - step floors
Renner #25: 510: ROGLIC Primož - team lotto nl - jumbo
 
Reserve #1: 483: MARTIN Tony - team katusha alpecin
Reserve #2: 183: URAN Rigoberto - team ef education first - drapac p/b cannondale
Reserve #3: 4: BARDET Romain - ag2r la mondiale (alm) - fra
Reserve #4: 70: PORTE Richie - bmc racing team
Reserve #5: 492: ZAKARIN Ilnur - team katusha alpecin
 
naar definitieve deelnemerslijst