Inschrijflijst van team: Museeuwigzonde3

Hieronder zie je de lijst met renners van Museeuwigzonde3 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 4: BARDET Romain - ag2r la mondiale (alm) - fra
Renner #2: 137: CAVENDISH Mark - team dimension data
Renner #3: 70: PORTE Richie - bmc racing team
Renner #4: 105: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #5: 120: LAPORTE Christophe - cofidis, solutions credits
Renner #6: 36: FUGLSANG Jakob - astana pro team
Renner #7: 183: URAN Rigoberto - team ef education first - drapac p/b cannondale
Renner #8: 213: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #9: 245: GREIPEL André - lotto soudal
Renner #10: 274: LANDA MEANA Mikel - movistar team
Renner #11: 279: QUINTANA Nairo - movistar team
Renner #12: 286: VALVERDE Alejandro - movistar team
Renner #13: 533: MARTIN Daniel - uae team emirates
Renner #14: 318: GAVIRIA RENDON Fernando - quick - step floors
Renner #15: 371: DUMOULIN Tom - team sunweb
Renner #16: 346: FROOME Chris - team sky
Renner #17: 77: VAN AVERMAET Greg - bmc racing team
Renner #18: 381: MATTHEWS Michael - team sunweb
Renner #19: 312: ALAPHILIPPE Julian - quick - step floors
Renner #20: 492: ZAKARIN Ilnur - team katusha alpecin
Renner #21: 478: KITTEL Marcel - team katusha alpecin
Renner #22: 501: GROENEWEGEN Dylan - team lotto nl - jumbo
Renner #23: 510: ROGLIC Primož - team lotto nl - jumbo
Renner #24: 365: THOMAS Geraint - team sky
Renner #25: 55: VALGREN ANDERSEN Michael - astana pro team
 
Reserve #1: 408: NIBALI Vincenzo - bahrain - merida
Reserve #2: 146: HAGEN Edvald Boasson - team dimension data
Reserve #3: 397: COLBRELLI Sonny - bahrain - merida
Reserve #4: 51: NIELSEN Magnus Cort - astana pro team
Reserve #5: 176: MCLAY Daniel - team ef education first - drapac p/b cannondale
 
naar definitieve deelnemerslijst