Inschrijflijst van team: thita

Hieronder zie je de lijst met renners van thita zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 36: FUGLSANG Jakob - astana pro team
Renner #2: 70: PORTE Richie - bmc racing team
Renner #3: 318: GAVIRIA RENDON Fernando - quick - step floors
Renner #4: 213: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #5: 105: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #6: 120: LAPORTE Christophe - cofidis, solutions credits
Renner #7: 371: DUMOULIN Tom - team sunweb
Renner #8: 279: QUINTANA Nairo - movistar team
Renner #9: 346: FROOME Chris - team sky
Renner #10: 4: BARDET Romain - ag2r la mondiale (alm) - fra
Renner #11: 183: URAN Rigoberto - team ef education first - drapac p/b cannondale
Renner #12: 492: ZAKARIN Ilnur - team katusha alpecin
Renner #13: 286: VALVERDE Alejandro - movistar team
Renner #14: 408: NIBALI Vincenzo - bahrain - merida
Renner #15: 478: KITTEL Marcel - team katusha alpecin
Renner #16: 397: COLBRELLI Sonny - bahrain - merida
Renner #17: 501: GROENEWEGEN Dylan - team lotto nl - jumbo
Renner #18: 51: NIELSEN Magnus Cort - astana pro team
Renner #19: 299: IMPEY Daryl - mitchelton - scott
Renner #20: 310: YATES Adam - mitchelton - scott
Renner #21: 510: ROGLIC Primož - team lotto nl - jumbo
Renner #22: 322: JUNGELS Bob - quick - step floors
Renner #23: 245: GREIPEL André - lotto soudal
Renner #24: 137: CAVENDISH Mark - team dimension data
Renner #25: 533: MARTIN Daniel - uae team emirates
 
Reserve #1: 1: BAGDONAS Gediminas - ag2r la mondiale (alm) - fra
Reserve #2: 2: BAKELANTS Jan - ag2r la mondiale (alm) - fra
Reserve #3: 3: BARBIER Rudy - ag2r la mondiale (alm) - fra
Reserve #4: 6: CHEREL Mikael - ag2r la mondiale (alm) - fra
Reserve #5: 7: CHEVRIER Clement - ag2r la mondiale (alm) - fra
 
naar definitieve deelnemerslijst